Gonca Vuslateri’den bir ilk: Bebeğinin babasını paylaştı!

Anne olmak için gün sayan Gonca Vuslateri, doğuma günler kala nikâh masasına oturdu. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde bebeğinin babası ile hayatını birleştiren Vuslateri, “Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik” dedi.

“EVET HAMİLEYİM”

Kanal D’nin başarılı yapımlarından Küçük Sırlar’da Ceylan karakteriyle yıldızı paylayan ve daha sonra Yalan Dünya’da boy gösteren Gonca Vuslateri, geçtiğimiz ekim ayında hamile olduğunu duyurmuştu. Sevilen oyuncu konuyla ilgili “Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor” ifadelerini kullanmıştı.

KIZININ ADI NETLEŞTİ

Yakın bir zamanda kızını kucağına almaya hazırlanan oyuncu Gonca Vuslateri, bebeğine Asya ismini verecek.

“DÜĞÜNDE BERABER OLURUZ”

Sevgilisinin kimliğini sır gibi saklayan Gonca Vuslateri, konuyla ilgili, “Zamanı var. Zamanla yavaş yavaş tanıyacağız yani. Beraber oluruz düğünde artık” demişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün bebeğinin babasıyla sessiz sedasız dünyaevine girdi.

Başarılı isim eşiyle fotoğrafını duygusal bir not ile sevenlerinin beğenisine sundu. Gonca Vuslateri’nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik. Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu. En çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu. Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik. Parti is over. Yani.. sessizce dağılabiliriz. Başka gündemlerde görüşmek üzere.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x